Sigalon

חברים חדשים מוזמנים להציג את עצמם, זה המקום להכרות ולמפגש הוירטואלי - הלובי של הקיבוץ.

Sigalon

הודעהעל ידי Avi ב ש' פבואר 14, 2009 1:35 am

Hi, my name is Avi versanov, I lived in Bahan between 1980 and 1985 adn then my family left for Canada. I'm looking to connect with classmates from Sigalon.
Avi
משתמש חדש

Re: Sigalon

הודעהעל ידי אלדד ב ה' מרץ 05, 2009 2:22 am

היי אבי,
שמחתי לראות את הודעתך, ראיתי אותה מזמן אך החלטתי להמתין בתגובה ולקוות שמישהו מקבוצת סיגלון יראה ויגיב.
הפורום לא פופולרי במיוחד וכנראה שחברי קבוצת סיגלון לא רשומים לפורום (אולי בכל זאת מישהו יראה ויגיב), אני יודע שאריאנה בקיבוץ (שכנתי), מיכל טרלובסקי בקיבוץ, ינאי הוריו בקיבוץ והוא מגיע לבקר, מי עוד...? תעורר את זיכרוני (לא שאני בן קיבוץ, אך אשתי, אסנת, סיפרה לי לא פעם מי היה ובאיזה קבוצה ומה הסיפור של כל אחד... כך שאני מרגיש כאילו חלק...) מי היו חברי סיגלון? אולי תעלה תמונה של החבר'ה?

בכל אופן, שמח שנרשמת ואולי אתה תעורר את נושא השמירה על קשר :)
שלך, אלדד.
ניתן להוריד עכשיו את סרגל הכלים של קיבוץ בחן.
אתרים נחמדים: שימושון וואוואוויווה | דירות נדירות | קריקטורות ליום הולדת | דלתות רב בריח זה מותג
סמל אישי של המשתמש
אלדד
חבר קיבוץ

הודעהעל ידי Avi ב ב' מרץ 09, 2009 3:18 am

Thank you for responding. Unfortunately I can't type in hebrew, sorry. I don't exactly remember all of their last names but here are all the people I remember: Eran Nevo, Anat Rosenvein, Michal, Yanai London, Hagar, Oren, Gavriel, Smadar, Chanan, Yizhar, Ariana Gafni, Shirli Einav (I'm in contact with her on Face book). I can't remember any more. Can you please ask Ariana and Michal to get in touch with me?, Thank you. I visit my parents on Friday's and I'll try to get a photo of everyone in Sigalon. I'll do than next Friday. By the way, I'm in the picture on the site under groups (tzealon) the boy standing between Eran and Anat, third from the right. Write soon.  
Avi
משתמש חדש

הודעהעל ידי אלדד ב ש' מרץ 14, 2009 7:58 pm

היי אבי,
אז ככה, בקיבוץ נמצאים:
ענת רוזנווין, מיכל טרלובסקי, סמדר מרימפולסקי, אריאנה גפני.

ערן נבו אינסטלטור מצליח בשוויץ,
הגר גרה בבית ינאי,
גבריאל חוקר במכון ויצמן,
חנן התחתן לא מזמן,
ינאי גר בטבעון.

לא ידוע מה עם אורן וגבריאל.
אתה מוזמן להזמין גם את שירלי לבקר כאן.

העברתי למי שפגשתי מהם את המסר שלך.
ממתין לתמונות ;)
אלדד.
שלך, אלדד.
אתרים נחמדים: שימושון וואוואוויווה | דירות נדירות | קריקטורות ליום הולדת | דלתות רב בריח זה מותג
סמל אישי של המשתמש
אלדד
חבר קיבוץ

הודעהעל ידי Avi ב ב' מרץ 16, 2009 12:31 am

.Hi Eldad , it was nice seeing the Purim pictures and seeing Anat, Michal and Ariana. I have the pictures but I don't know how to post them on this forum
Avi
משתמש חדש

הודעהעל ידי אלדד ב ב' מרץ 16, 2009 1:40 am

היי אבי,
כן הייתה מסיבה מצוינת.

איך מעלים קובץ לאתר?
שים לב שמתחת לשטח כתיבת ההודעה (כאשר אתה כותב הודעה חדשה או עורך קיימת) יש לך "כרטיסיה" 'צירוף קובץ'.

1. לחץ על "צירוף קובץ".
2. לחץ על כפתור עיון (browse) ובחר בקובץ מהמחשב שלך.
3. לחץ על כפתור "צרף קובץ"
* באפשרותך לתת "הערה לקובץ" - תיאור שיופיע בתחתית התמונה.

aavv.jpg
כיצד להעלות קובץ

בהצלחה.
שלך, אלדד.
סמל אישי של המשתמש
אלדד
חבר קיבוץ

הודעהעל ידי הגר רביד (הלפר) ב ה' מרץ 19, 2009 6:46 am

שלום לכולכם,

אלדד שאפו על האתר נראה נחמד מאוד.
שמחתי לראות עד כמה אתה מעודכן במצבם של בני כיתתי, אני כבר לא בקשר עם רובם שנים...

אבי- אם אתה נתקל בהודעה... אז ככה...
אני היום חיה בבית ינאי כפי שאלדד עדכן אותך. אני נשואה (לאסף בן בית ינאי)+ 2 (עוז 4.5 + תום 2 ).
עובדת כקניינית רכש בקבוצת פז (תחנות דלק). אני בקשר רציף עם הבנות של סיגלון שגרות בקיבוץ (ענת, מיכל, אריאנה וסמדר).
אני בקשר לא רציף עם יזהר (צביה - אמא שלו היא השיננית שלי) הוא גר בפינלנד נשוי + 2 .
עם כל שאר החבר'ה אני כבר מזמן לא בקשר. אני מבינה שאתה בקשר עם שירלי, תכוון אותה לאתר הזה, אולי נצליח להיפגש, זה יהיה נחמד.

מה קורה איתך? מה שלום ההורים? אשמח לראות תמונות מעודכנות שלך ושל משפחתך, אני אעלה בהקדם תמונות שלנו.

חג הפסח מתקרב- הזדמנות לומר חג שמח,

אשמח לשמוע ממך...

הגר
הגר רביד (הלפר)
משתמש חדש

הודעהעל ידי Avi ב ה' מרץ 19, 2009 4:20 pm

Hi Hagar, great to hear from you. I'm sorry but I can't type in Hebrew. I still live in Toronto and I'm married with one little girl (Maya 10 months). I married the same girl you met when we visited about 9 years ago. Do you have a facebook account? If you do, look me up I have lots of pictures on it. If you don't sign up its a great way to connect. My wife and I are thinking of visiting Israel in September. If it works out I hope to see you guys again. I'm glad to hear that you guys are still in touch. I hope to get in touch with more of the people from Bahan. Shirli is also on face book and so is her sister Roni. Write soon. Avi
Avi
משתמש חדש

חזור אל חברויות, הכרויות וקשרים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד