מסיבת יום העצמאות!

נושאים כלליים, שאינם מתאימים לאף אחד מהפורומים האחרים - דיבורים, ברכות ואיחולים.
חוקי הפורום
בפורום זה אפשרות ההשתתפות היא רק לחברי קיבוץ בחן וחברי ההרחבה, 'משתמשים רשומים' אינם מורשים לפתוח דיונים אך יכולים להגיב לנושאים הקיימים. פורום זה פתוח לצפייה לכולם.

מסיבת יום העצמאות!

הודעהעל ידי benja ב ה' אפריל 10, 2008 10:43 pm

רבותי כל אלו אשר נהנו במסיבת פורים אשר אורגנה עי קבוצה נהדרת של אנשים אשר נתנו את המייטב.ורוצים עוד סשן אפילו משופר בעצמאות כנסו והביעו דעתכם.
כנראה שישנם גורמים אשר רוצים לצנן את ההתלהבות של האנשים בעלי רוח צעירה ואשר מנסים אולי לערום מכשולים על קיום מסיבה טובה באורווה חרף נסיונם של אותם אנשים לתת המשכיות למה שנעשה.
באו וניתן להם כתף ונביע את תמיכתינו בפורום זה
benja
חבר קיבוץ

Re: מסיבת יום העצמאות!

הודעהעל ידי אלדד ב ו' אפריל 11, 2008 1:16 am

היי בני,
אני לא שמעתי על התנגדות למסיבה מה שכן שמעתי הן את כל אותם שבחים וקולות מרוצים מכל מי שהיה במסיבה הקודמת בפורים שיזכור אותה לטובה תודות לצוות שארגן, לאווירת המקום באורווה ולאנשים הרבים שבאו לחגוג מכל שכבות הגיל והרקע בקיבוץ, חברי קיבוץ ותושבים. (לא זכורות לי תקריות או בעיות כתוצאה מהמסיבה ההיא, למעשה זכור לי רק טוב לכן אינני רואה סיבה שמישהו יתנגד למסיבה נוספת של אותו צוות.)

אני בהחלט חושב שיש מקום לחדש את המסורת שהייתה קיימת בבחן לערוך מסיבות לציון ימי חג ואירועים ובכלל אירועי תרבות כאלה ואחרים.

מילה טובה ותמיכה במי שהתנדב והמשקיע מזמנו (ויותר מכך) לטובת הקהילה - חברי הקיבוץ והתושבים ומקדם את הנושא החברתי - תרבותי בקהילה.
כל הכבוד :!: ואנא המשיכו להפיק לנו אירועים מוצלחים :D .
שלך, אלדד.
ניתן להוריד עכשיו את סרגל הכלים של קיבוץ בחן.
אתרים נחמדים: שימושון וואוואוויווה | דירות נדירות | קריקטורות ליום הולדת | דלתות רב בריח זה מותג
סמל אישי של המשתמש
אלדד
חבר קיבוץ

הודעהעל ידי אלדד ב ד' מאי 07, 2008 3:17 pm

למרות השמועות מסיבת יום העצמאות ה-60 מתקיימת :D ושמעתי שאתה D.J. BEN-JAH אפילו תיתן לנו במוזיקה :lol:
אני בטוח שיהיה לא פחות שמח ממסיבת פורים האחרונה.
תמונה
חג שמח לכולם ומזל טוב למדינה.
שלך, אלדד.
ניתן להוריד עכשיו את סרגל הכלים של קיבוץ בחן.
אתרים נחמדים: שימושון וואוואוויווה | דירות נדירות | קריקטורות ליום הולדת | דלתות רב בריח זה מותג
סמל אישי של המשתמש
אלדד
חבר קיבוץ

הודעהעל ידי benja ב ש' מאי 10, 2008 8:40 pm

אז הייתה גם הייתה
והיה נהדר
והיה פשוט כף וכבוד גדול לחזור ולתקלט לחברה בבחן.
כן ירבו
benja
חבר קיבוץ

חזור אל בשבילי הקיבוץ

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד