בעיות בהרחבה?

פורום של חברי ההרחבה, והקיבוץ - שאלות, הכרויות ועוד....
חוקי הפורום
שים לב! פורום זה הוא פורום בהשתתפות חברי הרחבת הישוב 'קיבוץ בחן' - חברי 'נאות בחן'.
רק משתמשים אשר יוגדרו על ידי הנהלת הפורום בקבוצת 'חברי ההרחבה' יכלו לפתוח דיונים ולהגיב לנושאים קיימים. חברי קיבוץ יוכלו להגיב לנושאים קיימים בלבד. הצפייה מותרת למשתמשים אחרים ומבקרים.
בקשה לצירוף לקבוצת 'חברי ההרחבה' לצורך שימוש בפורום יש לשלוח לאחר ההרשמה בהודעה פרטית ל'אלדד'. שימוש מהנה.

בעיות בהרחבה?

הודעהעל ידי אלדד ב ה' דצמבר 04, 2008 5:37 pm

חנן פרידמן הוא חבר הרחבת הישוב קיבוץ בחן, הוא ואולה אישתו, מראשוני רוכשי השטחים בהרחבת הישוב וככאלה הם חברי אגודת "נאות בחן".
חנן הוא איש יקר וחבר אישי יקר, הוא פחות או יותר בן גילי, אבא לשני ילדים מקסימים פחות או יותר בגיליי הילדים שלי ונוצר בינינו קליק חברי מבורך שהוא, אני מקווה, רק תחילת הקשרים החבריים שייווצרו עם שכני החדשים.

הקשר ביני לבין חנן פרידמן נוצר לאחר שחנן פתח את הבלוג ואני במקרה נתקלתי בו בשיטוטי האינטרנט שלי, כיזם אינטרנט כבר זמן רב שאני מגלגל את הרעיון של אתר אינטרנט לקיבוץ בחן ואף גיבשתי תוכנית מסודרת לבנייתו ולמימונו אותה הגשתי לממונים בקיבוץ שלא הביעו עניין בנושא ולכן התוכנית נגנזה עד שפגשתי את הבלוג של חנן כאמור, הצעתי לחנן להצטרף עליי ליזמות פרטית לבניית אתר לקיבוץ וחנן הביע את נכונותו, שנינו ראינו עין בעין את חשיבותו של אתר זה למען חברי הקיבוץ וחברי ההרחבה והקשר בינינו לבין עצמנו והמידע שיש לנו מהמוסדות והגורמים השונים.
עם פתיחת האתר התגלו אי אילו התנגדויות לאתר וחנן שלא רצה שהאתר ו/או אני נפגע כתוצאה מהיותו חלק מצוות האתר והפורום החליט למשוך את ידיו מפעילות באתר ובפורום וחזר להפעיל את הבלוג בתפוז שהפך להיות המקור הפעיל המקשר בין חברי ההרחבה.

כהרגלי אני עוקב אחר הבלוג של חנן באופן קבוע - ולעיתים עולים אי אילו בעיות שנתקלים בהם חברי ההרחבה:
רישום לגנים ולבתי הספר, מציאת מקומות מגורים זמניים באזור, בעיות בקבלת אישורים והיתרים שונים לצורך הבניה והקניה, חששות שונות בקשר לקבלן, לקיבוץ ולמצב הכלכלי העולמי.
חלק מהבעיות והטענות יכולות להיות נוגעות גם לנו כחברי קיבוץ או לחלקנו שבונה בהרחבה כמו למשל טענות שהועלו לגבי הקפאת הקצאות השוברים ממנהל מקרקעי ישראל או טענות על תפקוד לקוי של הקבלן ואף חשדות לקשרים שאינם כשרים בין הקבלן לקיבוץ.
מהדברים בבלוג, חנן מתכוון להגיש תלונה ליחידה הארצית של המשטרה לחקירות הונאה ולגורמי בדיקה וביקורת נוספים שיבדקו אי סדרים בהתנהלות של הרחבת קיבוץ בחן.

אני מרוצה! לדעתי מהלך זה של חנן יועיל לכולנו, חברי הקיבוץ, חברי ההרחבה והגורמים הקשורים להרחבת הישוב ולקיבוץ.
אם אין שום בעיה והכל נעשה כחוק - מהלך זה ינקה את את כולם מהאשמות וחשדות ושמנו הטוב לא יפגע.
אם יש אי סדרים כלשהם, בעיות ש"מתחת לפני הקרקע", דברים שלא נעשו כחוק, יש לחשוף, לבער ולתקן את הדרוש תיקון, כל עוד זה ניתן ולא ניגרם נזק נוסף לשמנו הטוב ולעתידנו הכלכלי.
אני רוצה לקוות שאין שום בעיות ודברים שאינם חוקיים, ומאחל לכולנו שבקרוב הכל יתבהר ויסתדר על הצד הטוב ביותר.
שלך, אלדד.
ניתן להוריד עכשיו את סרגל הכלים של קיבוץ בחן.
אתרים נחמדים: שימושון וואוואוויווה | דירות נדירות | קריקטורות ליום הולדת | דלתות רב בריח זה מותג
סמל אישי של המשתמש
אלדד
חבר קיבוץ

חזור אל הרחבת קיבוץ בחן

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד